NA LÉTO 2008 PLÁNUJEME 2 VRHY /
DURING SUMMER WE PLAN 2 LITTERS


Na léto 2008 plánujeme štěňátka v barvách zlatá a trikolor po fence Čert ví proč a v barvách blue-merle a trikolor po fence Čamba Wamba  a importovaném trikolorním pejskovi Zenith of Fame Fantazija.
Protože se Čerynce  z minulého spojení narodila krásná, čilá a nebojácná štěňátka, zajedeme za stejným ženichem. Bude jím Day Dream Krásná louka, vicemistr republiky v agility za rok 2007, šampion krásy, pohodový pejsek a výborný kamarád.
During summer 2008 I plan pups in sable and tricolour colour from Čert ví proč + Day Drem Krásná louka  and in blue-merle and tricolour from Čamba Wamba + Zenith of Fame Fantazija . Both males are show and working dogs.

vrh č. 1


Štěňátka po Čery budou vhodná především na sport, výcvik a výstavy. Otec je velmi úspěšný v agility a matka chodí pást ovečky a dělá to celým srdcem. Kromě toho mají oba rodíče složené zkoušky z výkonu a splněné šampionáty krásy. A hlavně jsou to oba bezvadní a bezproblémoví kamarádi na sport, oba jsou vyrovnaných povah a Čerynka je velice něžný mazlík.
Předpokládaný termín porodu je 30.6.2008
 OTEC     
 SIR
  
DAY DREAM KRÁSNÁ LOUKA
Champion CZ, PL
Juniorchampion CZ, PL
3x CACIB, 4x BOB
work: ZOP
         LA 1 - 3
MATKA
DAMME
   
ČERT VÍ PROČ NIRRETERRIT
Champion PL, CZ
Juniorchampion CZ
3x CACIB, 2x BOB
1. BIG, 3. BIG
work:  ZOP


Day Dream při závodech agility

vrh č. 2

Štěňátka po Čambě a Zenithovi mají předpoklad velice vyrovnaných povah, budou vhodná na práci i na výstavy a samozřejmě do chovu.
Zenith i Čamba jsou velmi vyrovnaní a nesmírně přátelští. Čamba zvládá základní výcvik i pasení a  miluje  aportky všeho druhu. Zenith je velice úspěšný na výstavách, mnohonásobný šampion, letos se účastnil i velmi prestižní výstavy v Anglii Cruft´s, kde skončil 4. ve své třídě.
Přepokládaný termín porodu je 8.7.2008

OTEC     
 SIR
  
ZENITH OF FAME FANTAZIJA
Juniorchampion CZ, SK
Champion CZ, SK, A, HU, HR
Grandchampion SK
Interchampion
Cruft´s 2008 4. místo
Europa Winner 2007

CEA/PRA neg. 
HDD 0/0
MATKA
DAMME
   
ČAMBA WAMBA NIRRETERRIT
Juniorchampion CZ
Champion PL, CZ 
5x res.CACIB, CACIB
2x BOB
work:  ZOP, ZPU 1
           ZZO
           ZVOP

CEA/PRA neg
HDD 0/0

ZENITH OF FAME FANTAZIJA